DOPRAVA

 

Doprava tak váhově nákladného zboží, jako jsou kamenné obklady, je vždy problémem. Proto nás neváhejte kontaktovat za účelem konzultace výběru vhodné dopravy. Společně jistě nalezneme to nejideálnější a nejlevnější řešení právě pro Vás.

Varianty a ceny dopravy:

Upozorňujeme naše zákazníky, že cena za dopravu Vám bude fakturovaná individuálně, dle zvoleného druhu dopravy. Cena dopravy je vždy závislá na váze a vzdálenosti dopravovaného zboží.

Nabízíme vám varianty dopravy a platby za zboží:


!!! POZOR AKCE !!!

Akční cena dopravy:

Snažíme sem nákup u nás co nejvíce usnadnit a k nízkým cenám našeho nabízeného zboží, proto chceme snížit i cenu dopravy, tak aby pro Vás byla co nejpřijatelnější. Upozorňujeme Vás, že při využití akční ceny za dopravu Vám nemůže přepravce poskytnout žádnou jinou doplňující službu (dobírka, vrácení palet, atd.)

Akční ceny dopravy platné od 15.10.2012. Cena je závislá na váze objednávky a vzdálenosti vykládky. Místem nakládky je vždy město Havířov. Uvedené ceny jsou včetně 21 % DPH

    do 200 km     do 400 km     nad 400 km  

  do 200 kg  

750,00 Kč 1.000,00 Kč 1.500,00 Kč

  do 400 kg  

1.000,00 Kč 1.500,00 Kč 2.000,00 Kč

  do 700 kg  

1.500,00 Kč 2.000,00 Kč 2.500,00 Kč


Naše přeprava

CENA: Smluvní cena

Nabízíme Vám možnost dopravy Vašeho objednaného zboží v rámci námi nabízených služeb. V takovémto případě je cena dopravy počítány zcela individuálně dle vzdálenosti a hmotnosti dopraveného zboží. Většinou se jedná o dopravu většího množství zboží nebo dopravu s následnou pokládkou obkladových kamenů u zákazníka.

Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo e-mailem.


Standartní cena dopravy na paletě - přepravcem

Pro orientační výpočet nákladu na přepravu využijte následující kalkulátor ceny dopravy:

KALKULÁTOR CENY PŘEPRAVY

Pro veškeré zakázky je mož využít kurýrní přepravy zásilek firmou TOPTRANS. Cena přepravy se odvíjí od hmotnosti zakoupeného zboží a vzdálenosti od místa nakládky. Místem nakládky je pro všechny objednávky město Havířov.


Osobní odběr

CENA: Zdarma

Možnost platby při převzetí objednávky

Po uskutečnění objednávky je samozřejmě mož si objednané zboží vyzvednou osobně na provozovně našeho internetového obchodu. Upozorňujeme pouze, že v tomto případě je nutné si osobní vyzvednutí předem domluvit na přesný datum a čas.

Zboží je možno si vyzvednou v naší provozovně poblíž Ostravy na adrese:
R.W.SPORT s.r.o., Nad Točnou 53, 739 32 Vratimov – Horní Datyně


Zvětšit mapu

TOPlist