DOPRAVA

 

Doprava tak váhově nákladného zboží, jako jsou kamenné obklady, je vždy problémem. Proto nás neváhejte kontaktovat za účelem konzultace výběru vhodné dopravy. Společně jistě nalezneme to nejideálnější a nejlevnější řešení právě pro Vás.

Varianty a ceny dopravy:

Upozorňujeme naše zákazníky, že cena za dopravu Vám bude fakturovaná individuálně, dle zvoleného druhu dopravy. Cena dopravy je vždy závislá na váze a vzdálenosti dopravovaného zboží.

Nabízíme vám varianty dopravy a platby za zboží:


Naše přeprava

CENA: Smluvní cena

Nabízíme Vám možnost dopravy Vašeho objednaného zboží v rámci námi nabízených služeb. V takovémto případě je cena dopravy počítány zcela individuálně dle vzdálenosti a hmotnosti dopraveného zboží. Většinou se jedná o dopravu většího množství zboží nebo dopravu s následnou pokládkou obkladových kamenů u zákazníka.

Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo e-mailem.

Standartní cena dopravy na paletě - přepravcem

Pro výpočet nákladu na přepravu využijte následující kalkulátor ceny dopravy:

KALKULÁTOR CENY PŘEPRAVY

Pro veškeré zakázky je mož využít kurýrní přepravy zásilek firmou TOPTRANS. Cena přepravy se odvíjí od hmotnosti zakoupeného zboží a vzdálenosti od místa nakládky. Místem nakládky je pro všechny objednávky město Havířov.


Osobní odběr

CENA: Zdarma

Možnost platby při převzetí zboží.

Po uskutečnění objednávky je samozřejmě mož si objednané zboží vyzvednou osobně na provozovně našeho internetového obchodu. Upozorňujeme pouze, že v tomto případě je nutné si osobní vyzvednutí předem domluvit na přesný datum a čas.

Zboží je možno si vyzvednou v naší provozovně poblíž Ostravy na adrese:
R.W.SPORT s.r.o., Nad Točnou 53, 739 32 VRATIMOV – Horní Datyně


Zvětšit mapu